Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Další příležitost pro klasické lyžaře v Novém Boru.

18. 1. 2016

SKI Polevsko upravuje pro klasické lyžování cyklistický areál v Novém Boru a přilehlou cyklostezku do Sloupu v Čechách.z1.jpg

 

Polevská lyže se koná.

15. 1. 2016

V neděli 17.1.2016 se závod Polevská lyže koná.p1.png

 

Workshop k přípravě závodních lyží.

27. 10. 2015

Workshop je určen pro všechny zájemce z řad trenérů, klubových servismanů i pro všechny

nadšence.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

V okolí Polevska upraveno 30 km tratí pro běžecké lyžování. Tradiční Lužická 30 se uskuteční v sobotu.

28. 1. 2015

p1000199_zmens..jpgPo oblevě ze začátku ledna máme příznivou zprávu pro všechny běžkaře. Na Polevsku v Lužických horách napadlo 20 cm nového sněhu. Na úpravu tratí vyjely hned v úterý skútry SKI Polevsko a obce Okrouhlá, aby upravily 25 km tratí. Na následující dny se plánuje upravit dohromady 30 km včetně okruhu pro skate v okolí Polevského vrchu. Dalších několik nových centimetrů sněhu, mráz a příznivá předpověď slibují od středy a na víkend ideální sněhové podmínky. Díky nové sněhové nadílce se v plánovaném termínu 31. 1. uskuteční tradiční Lužická třicítka, nejtěžší závod v Lužických horách. Zimní sezóna v Lužických horách naplno pokračuje. Na Polevsku se tento týden rozjede i lyžařský vlek.

 

Dětský oddíl SKI Polevsko podpořil s.p. Lesy ČR

30. 12. 2014

l30.jpgLesy ČR s.p. podpořily SKI Polevsko v rámci projektu Činnost žákovského lyžařské oddílu SKI POLEVSKO. Hlavním cílem projektu bylo vylepšit materiální základnu, tj. vybavení – především lyží, holí a obutí. Důvodem bylo získat dostatek lyží a holí do majetku klubu pro potřeby nových i stávajících členů. Poskytnuté prostředky byly využity na nákup dvou kompletních sestav pro běh na lyžích skládajících se ze 2 párů běžeckých lyží včetně vázání a holí a to ve dvou velikostech.

 

Letní akce SKI Polevsko: noční výstup z Boru a triatlon v Kytlici

9. 7. 2014

img_2840.jpgV sobotu 12. července se vydejte z Nového Boru na 759 m vysokou dominantu Lužických hor – Klíč a nechte se okouzlit tajemnou noční atmosférou a výhledem na rozsvícená města. Sraz účastníků Nočního výstupu na Klíč je od 21:30 na dětském hřišti v Arnultovicích v Novém Boru. V druhé polovině prázdnin 9. srpna si nenechte ujít Kytlický minitriatlon, který je letos zařazen do zbrusu nového outdoorového setiálu Lužický horal. Triatlon v Kytlici se za svou téměř třicetiletou historii stal legendou mezi triatlony a dalšími sportovními akcemi v Lužických horách a je vyhledávaný u zkušených triatletů i amatérských sportovců.

 

Naučná stezka Za polevskými obry

7. 10. 2013

polevsko-naucna-stezka-za-polevskymi-obra-stromy-tip-vylet-1301_denik-600.jpgNová naučná stezka Za polevskými obry láká od jara 2013 turisty a rodiny s dětmi na Polevsko. Víte, kdo je Mrakošmak, Kochal, Jasmír, Panožrout, Pamětnice?

DOPORUČUJEME!

 

Pozvánka na sportovní akce do Lužických hor: duatlon, triatlon a noční výstup

15. 5. 2013

img_4976_tl.jpgRádi bychom Vás pozvali na jarní a prázdninové sportovní akce do Lužických hor, kterými jsou SILVINI X DUALTON KYTLICE, který pořádá Outdoor Sports Okrouhlá v sobotu 25.5.2013. O prádzninách 20. července se s námi vydejte na NOČNÍ VÝSTUP NA KLÍČ a 10. srpna na KYTLICKÝ MINITRIATLON.

 

SKI Polevsko zve do běžeckých tratí i na závody

28. 12. 2012

R001-037.JPGNa okruzích v okolí Polevska byla začátkem prosince zahájena zimní sezóna. Běžkaři tak mohli využít skvělých podmínek a radovat se z množství sněhu, které zasypalo Lužické hory. O úpravu tratí v této lokalitě se starají dvě místní organizace: oddíl běžeckého lyžování SKI Polevsko a obec Okrouhlá. Při dobrých sněhových podmínkách je upraveno celkem 25 km běžeckých tras. Polevští běžkaři zvou i na tradiční závody a chystají několik novinek. Zájem o běžecké lyžování na Novoborsku je patrný z narůstajícího počtu návštěvníků běžeckých tratí a závodníků přijíždějících z blízkého i dalekého okolí. Potěšující se i zájem u dětí, které navštěvují mládežnický oddíl při SKI Polevsko a v regionu dosahují řady úspěchů v běhu a běhu na lyžích.  

 

Zahájení běžkařské sezóny na Polevsku v Lužických horách

7. 12. 2012

klasika+brusleni-polevsko.JPGNa okruzích v okolí Polevska v Lužických horách leží v současnosti (7.12.2012) kolem 20 cm sněhu. Výborné sněhové podmínky, plánovaná úprava na nadcházející víkend a krásné počasí slibuje skvělý start běžkařské sezóny na tratích v okolí Polevska na Novoborsku v Lužických horách.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Foto z běžeckých okruhů Polevsko | Komentářů: 0