Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Silvestrovského běhu 2015.

31. 12. 2015

Výsledky Silvestrovského běhu 31.12.2015

Poř.     Příjmení          jméno             rok nar.           Oddíl                           čas

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nejmladší dívky :

  1. Bažantová       Magdaléna     2008                Ski Polevsko                1:25 min.
  2. Soukupová      Marie              2008                Nový Bor                     1:45 min.
  3. Vobrová          Linda               2010                OK N. Bor                   1:57 min.
  4. Janelová         Lenka              2011                Ski Polevsko                2:08 min.

Nejmladší chlapci :

  1. Šlambor          Martin            2010                Pakli Sport klub          1:51 min.
  2. Hřebík             Michal            2011                Ski Janov Bedřichov    2:00 min.
  3. Janele                         Adam              2012                Ski Polevsko                2:23 min.

Nejmladší žákyně :

  1. Pavlíčková      Vendula          2007                DDM Smetanka N. B. 3:53 min.
  2. Šlamborová    Lucie               2007                Pakli Sport klub          4:12 min.

Nejmladší žáci :

  1. Klausch           Luis                 2007                BSV Bertsdorfer         3:03 min.
  2. Opitz               Max                 2007                Bertsdorfer  SV.          3:10 min.
  3. Parásek           Matěj              2007                Ski Polevsko                3:13 min.
  4. Janele                         Idmar              2007                Ski Polevsko                3:35 min.
  5. Soukup            Josef                2006                Nový Bor                     3:52 min.
  6. Dicara             Christian         2006                Polevsko                     4:02 min.

Mladší žákyně :

  1. Klausch           Emma             2004                BSV Bertsdorfer SV.   6:52 min.
  2. Gunterová      Veronika         2004                TJ Jiskra N. B.             7:15 min.
  3. Sochová          Anna               2004                Polevsko                     7:24 min.
  4. Prollerová       Veronika         2004                AC Č. Lípa                   8:03 min.

Mladší žáci :

  1. Hřebík             Matyáš            2005                Ski Janov-Bedřichov   6:00 min.
  2. Zátka              Jan                  2004                Ski Polevsko                6:29 min.
  3. Bažant            Filip                 2004                Ski Polevsko                6:38 min.

 

Starší žáci :

  1. Kopřiva           Jan                  2003                Jiskra N. B.                  12:37 min.
  2. Rozsypal         Jiří                   2002                Ski Polevsko                13:30 min.
  3. Munzar           Jakub               2003                Ski Polevsko                13:35 min.

Dorostenky :

  1. Arltová            Kateřina          2000                TJ Jiskra N.B.               13:25 min.
  2. Bočková          Markéta          2000                TJ Jiskra N. B.             13:58 min.
  3. Zárubová        Kateřina          2001                Kajak Děčín                13:59 min.
  4. Rozsypalová    Zuzana                        1999                Ski Polevsko                15:36 min.

Dorostenci :

  1. Zátka              Josef                2001                Ski Polevsko                11:27 min.
  2. Zátka              Jan                  2004                Ski Polevsko                13:28 min.

Junioři :

  1. Dirigl              Filip                 1998                Ski Polevsko                23:23 min.
  2. Pavlovec         Dan                 2000                OK Jiskra N. B.                        23:43 min.
  3. Prucha                        Petr                 1996                OK Jiskra N. B.                        29:15 min.
  4. Přibyl              Adam                                      Konkordia Děčín         43:16 min.

Ženy :

  1. Jandlová         Blanka             1982                Polevsko                     14:00 min.
  2. Sochová          Petra               1973                Polevsko                     14:56 min.
  3. Prollerová       Petra               1974                Č. Lípa                        16:36 min.
  4. Skopová          Jarmila                       1958                Cvikov                         18:45 min.
  5. Schandolová   Gita                 1973                Polevsko                     22:25 min.

Dicara             Veronika         1973                Polevsko                     22:25 min.

Muži do 40 let :

  1. Skopový          Štěpán             1986                Cvikov                         20:41 min.
  2. Klausch           Sebastian        1982                BSV Bertsdorfer         21:38 min.
  3. Pavlovec         Jan                  1995                Pihel                           22:32 min.
  4. Dvořák                        David              1994                Lasvit Bikes                 22:40 min.
  5. Moravec         Jan                  1990                Pihel                           23:55 min.
  6. Toráň              Petr                 1982                Bohemia N. B.                        24:03 min.
  7. Stolle              Oliver              1985                Weis-Rot Schirdis.      24:17 min.
  8. Bek                 Tomáš             1980                X Sports/Kytlice          24:52 min.
  9. Zátka              Jan                  1978                SKI Polevsko                25:28 min.
  10. Vobr                Marek             1978                OK N. Bor                   26:46 min.
  11. Kortus             Pavel               1975                Ski Polevsko                27:00 min.
  12. Janoušek         Josef                1984                Ski Polevsko                27:35 min.
  13. Doubek           Jan                  1979                Ski Polevsko                28:49 min.
  14. Průcha                        Pavel               1993                OK Jiskra N. B.                        29:47 min.

Muži do 60 let :

  1. Dicara             Stephan           1969                Polevsko                     22:47 min.
  2. Ronsch            Thomas           1963                Bertsdorfer. SV           23:47 min.
  3. Muller            Gerold             1963                Bertsdorfer SV.           25:17 min.
  4. Hanchen         Ulrich              1971                Bertsdorfer SV.           26:09 min.
  5. Prucha                        Miroslav         1958                OK Jiskra N. B.                        26:50 min.
  6. Kronika           Miroslav         1971                www.Sportem.info     28:32 min.
  7. Pavlovec         Petr                 1963                OK Jiskra N. B.                        30:10 min.
  8. Altmann          Roland            1955                Bertsdorfer SV.           32:46 min.

Muži nad 60 let :

  1. Pavlíček          Zdeněk            1954                Polevsko                     28:58 min.
  2. Pěnička           Karel               1951                Space Team N.B.        34:32 min.
  3. Volker             Ender              1950                Bertsdorfer SV.           44:46 min.

 

 

Závod se uskutečnil za velmi větrného  a chladného počasí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář