Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Novoborský sprint se letos uskuteční bez lyží jako závod v běhu

13. 2. 2014

  silvestrovsky-beh-2013.jpgPřesto, že počasí ruší jednu lyžařskou akci za druhou, pořadatelé sprintu O pohár města Nový Bor se rozhodli uspořádat závod za každých podmínek. Letošní druhý ročník se uskuteční jako závod v běhu a lyže mohou účastníci tentokrát nechat doma. Sprint organizuje SKI Polevsko ve spolupráci s městem Nový Bor za podpory místních sklářských firem Crystalex a Ajeto, které dodají ceny pro závodníky. Běžce čeká zajímavá crossová trať a pro diváky atraktivní podívaná nedaleko centra města.

 

 

Letní akce SKI Polevsko: noční výstup z Boru a triatlon v Kytlici

9. 7. 2014

img_2840.jpgV sobotu 12. července se vydejte z Nového Boru na 759 m vysokou dominantu Lužických hor – Klíč a nechte se okouzlit tajemnou noční atmosférou a výhledem na rozsvícená města. Sraz účastníků Nočního výstupu na Klíč je od 21:30 na dětském hřišti v Arnultovicích v Novém Boru. V druhé polovině prázdnin 9. srpna si nenechte ujít Kytlický minitriatlon, který je letos zařazen do zbrusu nového outdoorového setiálu Lužický horal. Triatlon v Kytlici se za svou téměř třicetiletou historii stal legendou mezi triatlony a dalšími sportovními akcemi v Lužických horách a je vyhledávaný u zkušených triatletů i amatérských sportovců.

 

Dětský oddíl SKI Polevsko podpořil s.p. Lesy ČR

30. 12. 2014

l30.jpgLesy ČR s.p. podpořily SKI Polevsko v rámci projektu Činnost žákovského lyžařské oddílu SKI POLEVSKO. Hlavním cílem projektu bylo vylepšit materiální základnu, tj. vybavení – především lyží, holí a obutí. Důvodem bylo získat dostatek lyží a holí do majetku klubu pro potřeby nových i stávajících členů. Poskytnuté prostředky byly využity na nákup dvou kompletních sestav pro běh na lyžích skládajících se ze 2 párů běžeckých lyží včetně vázání a holí a to ve dvou velikostech.

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky