Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sněhové zpravodajství z Polevska a Lužických hor

Informace z upravených běžeckých tratí poskytujeme prostřednictvím portálu Kamzasněhem.cz - sněhové zpravodajství od lyžařů pro lyžaře, kam můžeš svůj vzkaz vložit i ty. 

  Aktuálně z Lužických hor vč. Polevska

Zkuste popsat aktuální podmínky v místech, kterými jste projeli. Co může zajímat ostatní: Kolik je tam sněhu? Jsou tam nějaká místa bez sněhu? Kde jsou tratě upravené a kde naopak ne? Kde je stopa rozdupaná od chodců? Je někde třeba sníh tak zledovatělý, že je dané místo nebezpečně? Atd. Snažte se psát stručně a věcně.
Nevkládejte sem prosím příspěvky nesouvisející s aktuálními lyžařskými podmínkami, natožpak reklamu apod. Toto fórum je částečně moderované a nevhodné příspěvky budou mazány. Do formuláře nevkládejte HTML kód, bude automaticky odstraněn.

Načítám data...

Další zprávy o stavu sněhu - Lužické hory

Všechny zprávy o stavu sněhu v Lužické hory na Kamzasněhem.cz

 

 

ObrazekByli jste spokojeni na běžkách na Polevsku? Chcete podpořit činnost běžkařů ze SKI Polevsko při úpravě běžeckých stop a pořádání závodů? Více informací o možnostech podpory najdete ZDE.

 

Děkujeme partnerům a sponzorům běžeckých tratí na Polevsku: 

partneri_sponzori-2013-2014.jpg  

Tratě na Polevsku jsou na zimu připraveny. Během podzimu členové SKI Polevsko upravovali okruhy v okolí Polevska. Proběhlo zde několik pracovních brigád: sekání trávy, odvodňování a  úprava cest, prořezávání stromů, které zasahují do cesty, oprava a příprava skútrů na zimu, oprava zázemí a zařízení, nákup nového vybavení, mapování okruhů, úklid tratí a další práce.

Touto cestou bychom rádi poděkovali našemu hlavnímu  partneru Svazku obcí Novoborska, který z velké části financuje zimní úpravu běžeckých tratí na Polevsku.

Úspěšný start do nové zimní sezóny vám přejí členové SKI Polevsko. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Fotky z běžeckých okruhů na Polevsku